automaty parkingowe, P&D, parkomaty, parkometry
automaty parkingowe, P&D, parkomaty, parkometry

Program SMARTPARK

Parkometr firmy Solari to inteligentne i efektywne rozwiązanie dla stale rosnącego natężenia ruchu w centrach miast. Produkt został wyposażony w zoptymalizowany zestaw nowoczesnych systemów płatności stosowanych przy pobieraniu opłat za parkowanie.

Parkometr wyróżnia się nowoczesnym designem charakterystycznym dla wszystkich produktów Solari.

System przyjmowania płatności akceptuje monety, karty kredytowe, debetowe oraz inteligentne karty wstępnie opłacone. Parkometry są zdolne do komunikowania się za pośrednictwem bezprzewodowej sieci komunikacyjnej GSM lub GPRS. Sieć umożliwia bieżącą konfigurację i monitoring stanu urządzeń, poziomu pobranych opłat oraz prowadzenie statystyk użytkowania.

Zastosowanie aplikacji “Smart Park” pozwala konfigurować i kontrolować ustawienia systemu, jak również w pełni korzystać z danych zbieranych przez urządzenia za pomocą interfejsu w oparciu o przyjazną użytkownikowi przeglądarkę.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o parkomatach SPAZIO i programie SMARTPARK skontaktuj się z naszym konsultantem.

© Copyright 2008 Dropel sp. z o.o.

SMARTPARK
Parkomaty SPAZIO firmy Solari to inteligentne i efektywne rozwiązanie dla stale rosnącego natężenia ruchu w centrach miast. Produkt został wyposażony w zoptymalizowany zestaw nowoczesnych systemów płatności stosowanych przy pobieraniu opłat za parkowanie.