automaty parkingowe, P&D, parkomaty, parkometry
automaty parkingowe, P&D, parkomaty, parkometry

Wspomaganie parkowania

W celu rozwiązania problemów ruchu ulicznego w zatłoczonym mieście oraz dostarczenia narzędzi przydatnych do podawania kierowcom prawidłowych informacji, firma Solari di Udine opracowała zintegrowany system wspomagania parkowania. Za pomocą tego systemu, informacje istotne dla ograniczenia ruchu ulicznego, jakości powietrza oraz dostępności stref parkingowych mogą być łatwo wyświetlane dla kierowców i mieszkańców w czasie rzeczywistym.

Przesyłanie informacji w dynamiczny sposób pomaga zmniejszyć korki w ruchu ulicznym oraz zanieczyszczenie powietrza, jak również pomaga znaleźć alternatywne trasy oraz najbliższe wolne miejsca parkingowe. System składa się z najnowocześniejszych technologii w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego, które oparte na standardach rynkowych są łatwe do zintegrowania z innymi systemami oraz skalowalne z czasem. W ten sposób istnieje możliwość wprowadzania zmodernizowanych wersji, optymalizacji inwestycji w sprzęt komputerowy, posiadania zawsze wysoko rozwiniętych technologii.

Znaki zmiennej treści >>>

W Znakach ze Zmiennymi Komunikatami wygląd, estetyka są zintegrowane z miejską infrastrukturą oraz ze znakami drogowymi i dekoracjami. Z mechanicznego punktu widzenia wyposażenie jest solidne i zaprojektowane tak aby pozostawało aktywne nawet Znaki zmienne j treści Znaki wyświetlające dostępność miejsc parkingowych mogą być uzupełniane innymi graficznymi znakami, które mogą podawać dowolne informacje tekstowe o informacjach publicznych. Istnieje możliwość wyświetlenia dowolnego rodzaju języka, takiego jak arabski, angielski, hinduski, możliwe jest wyświetlanie logo, piktogramów oraz animacji, żeby bardziej zaakcentować wyświetlane informacje. Oprogramowanie kontrolne zarządza w zintegrowany sposób wszystkimi informacjami dotyczącymi dostępności miejsc parkingowych oraz innymi komunikatami, jakie mają być wyświetlane na wyświetlaczu. Kompletny zestaw oprogramowania umożliwia dostęp do szczegółowych informacji na temat sprzętu na Systemie Informacji Geograficznej. Istnieje również możliwość sporządzania listy komunikatów jak również wpisywania tekstów na żywo dla autoryzowanych użytkowników. przez 24 godziny dziennie bez obsługi. Modułowość systemu umożliwia wykonywanie, w prosty i ekonomiczny sposób, operacji, które mogą być przeprowadzane na miejscu, za pomocą urządzeń zewnętrznych. Na przykład, istnieje możliwość dodania aktywnych informacji, takich jak sytuacja w ruchu drogowym oraz zajęcie stref parkingowych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o systemach wspomagania parkowania skontaktuj się z naszym konsultantem.

© Copyright 2008 Dropel sp. z o.o.

SMARTPARK
Parkomaty SPAZIO firmy Solari to inteligentne i efektywne rozwiązanie dla stale rosnącego natężenia ruchu w centrach miast. Produkt został wyposażony w zoptymalizowany zestaw nowoczesnych systemów płatności stosowanych przy pobieraniu opłat za parkowanie.